Siz de kazanmak istiyorsanız hemen bize ulaşın!
DEĞIŞIME HAZIR MISIN?
Hemen Ara: 0552 479 88 63

Biz Kimiz?

2014 yılında Global Başkanımız Sayın Mustafa Erdil ve Global 2. Başkanımız Sayın Sevcihan Erdil’in bireysel girişimleri ile hayata geçen One More International organizasyonu ilk tanıtım toplantısını 30 Ağustos 2014 yılında Samsun’da gerçekleştirmiştir. Bu fikrin ortaya çıkmasında toplamda 30 yılın üzerinde Network Marketing deneyimi ve kaliteyi müşterilerine sunmayı amaçlayan inovatif ürünlerin de büyük etkisi olmuştur.

Mevcutta medikal alanda müşterilerinin yaşam kalitelerini arttırmayı hedefleyen One More International organizasyonu gelinen süreçte 130.000 üzerinde bireysel dağıtımcı (distribütör) ve 3.500.000’in üzerinde ürünlerini kullanan müşteri portföyü ile birlikte şimdiye kadar önemli başarılara imza atmıştır.

Global Başkanımızın “Şirketimizin en büyük değeri her bir distribütörünü ve müşterisini bir aile üyesi olarak görmektir” şiarı tüm şirketin damarlarına işlemiş ve bu noktada yenilikçi bir anlayışında hüküm sürmesini sağlamıştır. Gelecek dönemde piyasaya sürülecek olan yeni ürün gamları ile birlikte sektördeki varlığını güçlendirmeyi hedefleyen One More International organizasyonu tüm dünyada adı geçen bir marka olma konusunda emin adımlarla ilerlemektedir

Biz Kimiz?

Bizim için;

Vizyon: Tüm dünya halklarının bireysel olarak maddi ve manevi yönde yaşam kalitelerini arttırmak.

Misyon: Dünyada var olan tüm ülkelere ürünlerini ve sistemini taşımayı başarmış, kaliteli ve inovatif bir marka olmak.

Değerler: Her bir katılımcımızın memnuniyeti bizim için en üst değerdir. Tüm dünya halklarını birbirlerine eşit tutarız. Kazanç planımızda herkes eşit ve aynı haklara sahiptir. Dünyada hayvanlar üzerinde deney yapmadığımızı ve yapmayacağımızı beyan ederiz. İnovatif ürün gamımızı her geçen gün geliştirmek. Yaşam kalitemizi doğrudan dokunuşlarla arttırmayı hedeflemek.

Bizim için;