Siz de kazanmak istiyorsanız hemen bize ulaşın!
  • Değişime hazır mısın?
  • Hemen Ara: 0552 479 88 63
Hakkımızda

ONE MORE INTERNATIONAL

One More International, 2014 yılının Haziran ayında çalışmalarına resmen başlamıştır. Gelirinin %86'sını bayilerine geri dağıtan One More International, şu anda Dünya'nın en fazla kazandıran Network Marketing şirketi olma özelliğine sahiptir.
Biz Kimiz?

2014 yılında Global Başkanımız Sayın Mustafa Erdil ve Global 2. Başkanımız Sayın Sevcihan Erdil’in bireysel girişimleri ile hayata geçen One More International organizasyonu ilk tanıtım toplantısını 30 Ağustos 2014 yılında Samsun’da gerçekleştirmiştir. Bu fikrin ortaya çıkmasında toplamda 30 yılın üzerinde Network Marketing deneyimi ve kaliteyi müşterilerine sunmayı amaçlayan inovatif ürünlerin de büyük etkisi olmuştur.

Mevcutta medikal alanda müşterilerinin yaşam kalitelerini arttırmayı hedefleyen One More International organizasyonu gelinen süreçte 130.000 üzerinde bireysel dağıtımcı (distribütör) ve 3.500.000’in üzerinde ürünlerini kullanan müşteri portföyü ile birlikte şimdiye kadar önemli başarılara imza atmıştır.

Global Başkanımızın “Şirketimizin en büyük değeri her bir distribütörünü ve müşterisini bir aile üyesi olarak görmektir” şiarı tüm şirketin damarlarına işlemiş ve bu noktada yenilikçi bir anlayışında hüküm sürmesini sağlamıştır. Gelecek dönemde piyasaya sürülecek olan yeni ürün gamları ile birlikte sektördeki varlığını güçlendirmeyi hedefleyen One More International organizasyonu tüm dünyada adı geçen bir marka olma konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

https://unsplash.com/
https://unsplash.com/
Bizim için;

Vizyon: Tüm dünya halklarının bireysel olarak maddi ve manevi yönde yaşam kalitelerini arttırmak.

Misyon: Dünyada var olan tüm ülkelere ürünlerini ve sistemini taşımayı başarmış, kaliteli ve inovatif bir marka olmak.

Değerler: Her bir katılımcımızın memnuniyeti bizim için en üst değerdir. Tüm dünya halklarını birbirlerine eşit tutarız. Kazanç planımızda herkes eşit ve aynı haklara sahiptir. Dünyada hayvanlar üzerinde deney yapmadığımızı ve yapmayacağımızı beyan ederiz. İnovatif ürün gamımızı her geçen gün geliştirmek. Yaşam kalitemizi doğrudan dokunuşlarla arttırmayı hedeflemek.

ISO-13485 SERTİFİKASYONU
TRANSPACIFIC CERTIFICATION
HALAL FOOD COUNCIL S.E.A.
JAS-ANZ CERTIFICATION
Meet the Teachers
https://unsplash.com/@nickkarvounis
Marketing
https://unsplash.com/@rawpixel
Art & Design
https://unsplash.com/@taylor_grote
Marketing
https://unsplash.com/@benjaminrobyn
Marketing
https://unsplash.com/@christinhumephoto
Art & Design
https://unsplash.com/@rawpixel
Marketing